Dietetyk

Magister Paulina Styrc jest dietetykiem klinicznym. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim – kierunek dietetyka oraz studia magisterskie z zakresu nauk biologicznych na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie studiów podczas licznych praktyk w placówkach medycznych, a także pracując w cateringu dietetycznym. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnorodnych konferencjach oraz warsztatach. Jej specjalizacją jest dietetyka kliniczna. Obecnie pracuje z klientami układając zbilansowane diety w oparciu o aktualne zalecenia.

Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Oferuje pełen zakres usług: diety redukcyjne, diety przy nietolerancjach i alergiach pokarmowych, diety w różnorodnych jednostkach chorobowych (Hashimoto, cukrzyca, nadciśnienie, problemy sercowo – naczyniowe, anemia itp.), diety dla osób aktywnych.

„Inwestycja w zdrowie to inwestycja w siebie. W pracy najważniejsze jest dla mnie zadowolenie podopiecznych
i wspieranie ich w dążeniu do zamierzonych celów. W wolnym chwilach aktywnie spędzam czas, na przykład biegając. Moją pasją są wysokogórskie piesze wycieczki. Lubię również szukać nowych inspiracji w kuchni testując różnorodne przepisy i tym samym poszerzać swoją wiedzę kulinarną.”

  • Godziny przyjmowania

  • Wtorek: 17.00 - 21.00
  • Środa: 8.00 - 10.00