DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Home/DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Działalność społeczna przychodni

Działalność społeczna przychodni w Łomiankach polega na zwiększaniu świadomości istoty profilaktyki zdrowotnej wśród pacjentów. Poprzez organizacje kwartalnych spotkań/dni otwartych ze specjalistami różnych dziedzin medycznych, aranżujemy pole do dyskusji, które pozwala naszym podopiecznym zdobywać wiedzę a także wyjaśniać wątpliwości związane z leczeniem różnych schorzeń.
Holistyczne podejście do pacjenta wyróżnia nas na lokalnym rynku. Chcemy leczyć, ale także edukować i zmieniać nawyki naszych pacjentów. W myśl zasady „świadomy znaczy zdrowszy”, chętnie dzielimy się wiedzą i cennymi wskazówkami pozwalającymi na zachowanie dobrej formy i witalności. Stąd między innymi spotkania z dietetykiem, w czasie których przeprowadzana jest analiza składu ciała czy diagnostyka chorób układu krążenia konsultowana z kardiologiem.

Każdy z naszych pacjentów, który wyrazi zgodę na otrzymywanie newslettera, może liczyć na medyczną porcję wiedzy serwowaną przez naszych specjalistów. W zakładce filmy, nasi eksperci odpowiadają na najczęściej zadawane pytania, związane z konkretnym obszarem medycznym.