BADANIE EKG HOLTER

Strona główna » PROMOCJE » BADANIE EKG HOLTER

BADANIE EKG HOLTER

Miło nam poinformować, że w naszej ofercie znajduje się Holter RR.

MobileHolter to wysokospecjalistyczne kardiologiczne badanie holterowskie precyzyjnie diagnozujące arytmie serca z monitoringiem przebiegu badania w czasie rzeczywistym. Długość badania można dostosować do indywidualnych potrzeb diagnostyki Pacjenta (od 1 dnia nawet do kilku tygodni).

Na każdym etapie badania nad Pacjentem czuwa Centrum Monitorowania – zespół doświadczonych techników EKG i specjalistów kardiologii
z wieloletnim stażem. Zespół Centrum Monitorowania
kontroluje jakość zapisu badania w czasie rzeczywistym i w razie wystąpienia problemów technicznych (np. źle przyklejonych elektrod, niejasnego zapisu, wyczerpywania się baterii), kontaktuje się telefonicznie z Pacjentem lub opiekunem Pacjenta.

Do 3 dni roboczych po zakończeniu sesji badania, w Centrum Monitorowania powstaje raport z pełnym opisem pracy serca Pacjenta. Następnie raport czyta specjalista – lekarz kardiolog – i opatrza dokument podpisem kwalifikowanym. Z pomocą tak szczegółowo i profesjonalnie przygotowanego dokumentu, lekarz prowadzący może rozpocząć terapię najlepiej dostosowaną do potrzeb serce Pacjenta.

W ramach usługi mobileHolter Pacjent otrzymuje:

  • Badanie holterowskie (24h lub wielodobowe)
  • Całodobowy nadzór techniczny nad jakością badania prowadzony przez wyspecjalizowany personel Centrum Monitorowania
  • Możliwość zgłaszania na bieżąco, poprzez dotykowy ekran urządzenia, odczuwanych symptomów (jak np. duszność, palpitację, zawroty głowy, zmęczenie itp.), które uwzględnione zostają w raporcie
  • Kompleksowy raport z wynikami badania umożliwiający skuteczną diagnozę pracy serca (do 3 dni roboczych od zakończenia badania)

Wskazania do badania mobileHolter:

  • Omdlenia, zasłabnięcia, utraty przytomności – badanie potwierdzi lub wykluczy przyczynę kardiologiczną
  • Zaburzenia rytmu serca: kołatanie serca, przyspieszenie bicia serca, uczucie nierównej pracy serca
  • Choroby niedokrwiennej serca
  • Bradykardia – wolna czynność serca, poniżej 60 uderzeń na minutę (zaburzenia przewodzenia impulsów elektrycznych)
  • Ocena sprawności stymulatora serca u osób z wszczepionym rozrusznikiem

 

Korzyści dla Pacjenta:

Oszczędność czasu – wcześniejsze wdrożenie skutecznego leczenia dzięki ograniczeniu ilości niepotrzebnych wizyt u lekarza,

Skuteczność dokładniejsze wykrywanie incydentów groźnych dla życia i w razie konieczności szybsza kwalifikacja do leczenia szpitalnego dzięki kontroli jakości zapisu badania (czyli wyeliminowania potrzeby powtórzenia badań z powodu złej jakości rejestracji)

Bezpieczeństwo – kontakt telefoniczny z Centrum Monitorowania w razie wystąpienia problemów technicznych albo jakichkolwiek wątpliwości (24h/dobę, 7 dni w tygodniu)

Profesjonalizm – szczegółowy raport analityczny z badania zostaje sprawdzony i opatrzony podpisem kwalifikowanym przez specjalistę kardiologa

 

Zapraszamy do korzystania z badania.

 

Twoje Centrum Medyczne

ul. Warszawska 55/3

05-092 Łomianki

tel. 720 31 31 31